Geçmişten Geleceğe

Hakkımızda2018-11-05T19:01:18+00:00

Hakkımızda

2017 yılında İstanbul’da temelleri atılan Babil Group, başta Dış Ticaret olmak üzere, Tekstil, Gıda,Sağlık ve Sanayi gibi farklı birçok alanda faaliyet göstermektedir.
Libya’nın; Tripoli, Benghazi, Musrata, Bayda, Zliten, Tobruk ve Zultun şehirlerinde yer alan şubeleri ile müşteri odaklı hizmet anlayışı, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağı ve kendisini sürekli geliştirerek çalışan personel kadrosu ile sektörün daima öncü kuruluşlarından biri olmuştur.
Babil Group, kurulduğu günden itibaren kısa zaman dilimi içerisinde deneyimli ekibi ile başta Afrika ve orta doğu olmak üzere faaliyet içerisinde olduğu geniş bir coğrafyada önemli bir marka değeri yaratmıştır.

Vizyonumuz

BABİL Group Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON”edinmiştir.

Misyonumuz

Babil Group belirlemiş olduğu bu vizyon çerçevesinde müşterilerine, çalışanlarına, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendisine “MİSYON” edinmiştir

Bizimle İletişime Geçin!